Pokemon-bg.rpg-new
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Това е най-новият покемон РПГ-форум!
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Покемон тренировачна площатка

Go down 
+10
Пол
ramkoz1
Диата
Доун
Gardenia
DeNich
vasko971
prmf
Аш
Голс
14 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Голс
Admin
Admin
Голс


Брой мнения : 736
Join date : 07.06.2009

Покемон тренировачна площатка Empty
ПисанеЗаглавие: Покемон тренировачна площатка   Покемон тренировачна площатка EmptyПон Юни 08, 2009 2:54 am

тука можете да тренирате своите покемон
Върнете се в началото Go down
https://pokemon-bg-new.bulgarianforum.net
Аш

Аш


Брой мнения : 2
Join date : 08.06.2009

Покемон тренировачна площатка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Покемон тренировачна площатка   Покемон тренировачна площатка EmptyПон Юни 08, 2009 2:46 pm

аш дошъл и извадил своя търтуиг да тренират :
търтуиг блъскане след това бързина а накрая хапане върху мен по 3 пъти аз ще се отбранявам ...... браво търтуиг ти си наистина силен сега искам да разбиещ онова дърво с листна буря ..опитай отново...браво търтуиг а сега с листа бръсначи разсечи този камък...браво успя а сега направи магическо листо .... търтуиг нека си починем
Върнете се в началото Go down
prmf




Брой мнения : 220
Join date : 10.06.2009

Покемон тренировачна площатка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Покемон тренировачна площатка   Покемон тренировачна площатка EmptyСря Юни 10, 2009 2:41 am

Така сега ще тренираме атаките ви:
-Търтуиг,чимчар излезте!
-Търтуиг опражни синтеза!-Чимчар ти хвърлянена искри.
-Пиплъп,бънири,светлина на прожекторите!
-бънири ти се справяш добре помогни на пиплъп за хидро помпа!
Върнете се в началото Go down
Голс
Admin
Admin
Голс


Брой мнения : 736
Join date : 07.06.2009

Покемон тренировачна площатка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Покемон тренировачна площатка   Покемон тренировачна площатка EmptyСря Юни 10, 2009 10:17 pm

нямаш банири и пиплуп (бързо ги залови за залата)
Върнете се в началото Go down
https://pokemon-bg-new.bulgarianforum.net
????
Гост




Покемон тренировачна площатка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Покемон тренировачна площатка   Покемон тренировачна площатка EmptyВто Юни 16, 2009 12:24 am

-Търтуик, искам да те науча да използваш Енерджи бол.Искам да концентрираш енергията си в листата си и да произведеш топка енргия!Това е силно движение и може да ти е трудно, но не се притеснявай, защото ще съм до теб!
Търтуик опита цели 7 пъти и на осмия успя да направи една голяма и силна енерджи бол.
-Браво Търтуиииииик!-викаше възторжено Серпент.-Така ще си по-силен!
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Покемон тренировачна площатка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Покемон тренировачна площатка   Покемон тренировачна площатка EmptyВто Юни 16, 2009 12:30 am

-Чимчар, Монферно, излезте, приятелчета мои!-каза Серпент.-Чимчар, ще те науча на Хвърляне на искри!Монферно ги може и ще ти помага!Нали, Монферно?
-Монферноооо!-каза Монферно, в знака на Да.
Серпнт започна да обеснява на Чиммчар:
-Концентрирай енергията си като при огнехвъргачка, но се старай да е на много малки, но силн късчета!Разбра ли, Чимчар?
Монферно обясни на Чимчар също и му показа.Чимчар опита и на 11-тия път успя.
-Браво Чимчаааааааааар!Ти си герой!Монферно, благодаря, че помогна!
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Покемон тренировачна площатка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Покемон тренировачна площатка   Покемон тренировачна площатка EmptyВто Юни 16, 2009 12:35 am

-Уизъл, излез, приятелю мой!Искаш ли да те науча да използваш Воден пулс?-попета Серпент, а Уизъл надъхан отговори положително.-Виж, сега Уизълчо, концентрирай силата си в ръцете и опитай да направиш свера, след товя оцли с нея мишените които са тук.
Уизъл цял час работи и накрая едно злабичко пулсче се подаде от ръцете му.То нарасна и унищожи една от мишените.
-Браво, Уизъъъъъъъъъъъъъъъъъл!Ти си герой!-викаше Серпент и прибла Уизър в покебола, за да си почине. I love you
Върнете се в началото Go down
Голс
Admin
Admin
Голс


Брой мнения : 736
Join date : 07.06.2009

Покемон тренировачна площатка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Покемон тренировачна площатка   Покемон тренировачна площатка EmptyВто Юни 16, 2009 4:36 pm

+5 от всичко
Върнете се в началото Go down
https://pokemon-bg-new.bulgarianforum.net
????
Гост




Покемон тренировачна площатка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Покемон тренировачна площатка   Покемон тренировачна площатка EmptyСря Юни 17, 2009 2:27 pm

-Търтуиг, светлина на прожекторите!Здравей, приятелче!Искаш ли да те науча на 3 нови движения?
-Тъъъртуиииг!-това значеше *Да!*.
-Така...Първото е Листна буря!Концентрирай енергията си в листата на главата както при листа бръснаци, но този път отдели повече листа и да станат като във вятър!Опитай!
Търтуик първо искара едно листенце само но на 11 път успя и я усвои!
-Браво!Сега ще те науча на Синтеза!Тя ще възтановява силите ти, а когато са пълни, ше те прави по-силен!Така...Концентриай енергията в листата си и я вложи в заздравяване на рани и възтановяването на силите ти!Сега си отслабнал от Листната буря и това ще ти възтанови енертията!Давай търтуиг, синтезааа!
Търтуик не след дълко успя и възтанови силите си.
-Браво, приятелче!Третото движение е Семе на пиявица!То хваща опонента в нещо като капан!Опитай да концентрираш енергията си в листата и отдели този капан!Сега, семе на пиявицааа!
Търтуиг цял час не можа да я усвои но накрая плучи толкова здрав капан, че....
-Браво търтуик!Ти усвои цели три много трудни движения!Браво!Ти си герой!Скоро ще еволюираш!Олеле!Това са цели три движения!
Върнете се в началото Go down
Голс
Admin
Admin
Голс


Брой мнения : 736
Join date : 07.06.2009

Покемон тренировачна площатка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Покемон тренировачна площатка   Покемон тренировачна площатка EmptyЧет Юни 18, 2009 2:36 pm

ти ме радваш! 7 от всичко!
Върнете се в началото Go down
https://pokemon-bg-new.bulgarianforum.net
Голс
Admin
Admin
Голс


Брой мнения : 736
Join date : 07.06.2009

Покемон тренировачна площатка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Покемон тренировачна площатка   Покемон тренировачна площатка EmptyЧет Юни 18, 2009 3:27 pm

Сега инфернапе напред:
Да потренираме малко сега направи огнено колело за да покажеш монферно как се прави буен оган след това огнен юмрук след това направи огнено колело да си в сихрон с силатаси да я контрорираш!
сега монферно огнехваргачка след инфернапе
сега инферпаме копаене и след това драскане
а сега направи инфернапе огнено колело докато монферно прави огнехваргачка така да набереш сила и одари монферно с силата си сега монферно отбегни и се опитай да сабереш силата си и да я използваш в своя защита
Браво..!
Върнете се в началото Go down
https://pokemon-bg-new.bulgarianforum.net
????
Гост




Покемон тренировачна площатка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Покемон тренировачна площатка   Покемон тренировачна площатка EmptyПет Юни 19, 2009 8:57 pm

Аз бих ти дал по 8 от вс!
Върнете се в началото Go down
prmf




Брой мнения : 220
Join date : 10.06.2009

Покемон тренировачна площатка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Покемон тренировачна площатка   Покемон тренировачна площатка EmptyПет Юни 19, 2009 10:28 pm

-Бънири,светлина на звездните красиви прожектори!Сега и ти Чимчар!
Чимчар тъй като Бънири има после битка ще се биеме ние срещу теб!Чимчар кимна и се приготви за битката!
-Бънири използвай леден лъч!
Чимчар го отбегна!И атакува с огнено колело!
-Бънири отбегни и след това използвай ритник!
Чимчар отново го отбена и продължил с огненото колело!То оцелило Бънири
-Бънири!
Тънири се вдигна и използва отбягване а след това комбинира атака с уши и леден лъч!Не се знаеше кой ще победи когато Рони разбря че трябва да се връща!
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Покемон тренировачна площатка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Покемон тренировачна площатка   Покемон тренировачна площатка EmptyСъб Юни 20, 2009 4:04 pm

Тя прибра покемоните си и получи по 2 от всичко!
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Покемон тренировачна площатка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Покемон тренировачна площатка   Покемон тренировачна площатка EmptyЧет Юни 25, 2009 1:13 am

-Бютифляй, бойна позиция!-извиках за да призова своят Бютиляй.-Вждаш ли онези мишени?Унищужи ги със Сребърен вятър!
И бютифляй успя.Аз го поздравих:
-Браво, сладурчо!Сега използвай Слънчев лъч, за да унищужиш тези мишени!-казах аз на Бютифляй, който се справи страхотно със дадената му от мен задача, която той изпълни дони без да се затрудни.-Сега разбий последните мишени със Стоманени крила!-Бютифляй се справи отново!После му казах.-Ще поработим над защитата!И тя трябва да се усъвършенства.Аз ще се опитвам да те удрям, а ти ще отскачаш.Разбра ли, Бютифлай!
След малко:
-Браво, справи се отлично!Сега отново да поработим над атаката!Полети по-високо и се опитай да ме уцелиш със твоя невероятно силен свънчев лъч!
Моят невероятно красив Бютифляй ме уцели няколко пъти със Слънчевият лъч, който използва!
Аз отново му казах:
-А сега ти трябва да се опиташ да ме уцелиш със Стоманени крила.Аз ще тичам, а ти трябва да ме преследваш, за да ме уццеллиш.Разбра ли, Биутифлаай?
Покемонът отговори положително и няколко пъти ме улучи!Това беше успех!Тотален успех!После му казах:
-Бравооооооооооооооооооо!Ти си страхотен!Справи се невероятно, отлично, прекрасно!Невъобразимо!Ти си невероятно силен!Браво!
И аз и Биоотифлайй се запътихме към изхода.Там имаше енергометър, който показваше покаченият опит от тренировката.В нашият случай Енергометърът показа невероятен резултат!Той беше...
Върнете се в началото Go down
Голс
Admin
Admin
Голс


Брой мнения : 736
Join date : 07.06.2009

Покемон тренировачна площатка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Покемон тренировачна площатка   Покемон тренировачна площатка EmptyЧет Юни 25, 2009 1:36 am

+12 от всичко!
Върнете се в началото Go down
https://pokemon-bg-new.bulgarianforum.net
????
Гост




Покемон тренировачна площатка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Покемон тренировачна площатка   Покемон тренировачна площатка EmptyЧет Юни 25, 2009 4:46 pm

Мерси! lol!
Върнете се в началото Go down
vasko971

vasko971


Брой мнения : 90
Join date : 24.06.2009
Местожителство : й

Покемон тренировачна площатка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Покемон тренировачна площатка   Покемон тренировачна площатка EmptyЧет Юни 25, 2009 4:56 pm

Така чимчар пикачу излете !!!!ще потренираме малко така чимчар използваи огнехвъргачка срещу пикачу Пикачу изполваи Волт атака. Браво много сте силни сега чимчар използваи огнехвъргачка пикачу гръмотевица.Браво на вас сега търтуик уизъл излезте.Търтук искам да използваш листа бръсначи срещту буизъл буизил ти използваи завихряне браво на вас.сега търтуик листна буря буизъл воден джет.Браво на вас гордея се с вас. ТОва ми беше тренировката
Върнете се в началото Go down
vasko971

vasko971


Брой мнения : 90
Join date : 24.06.2009
Местожителство : й

Покемон тренировачна площатка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Покемон тренировачна площатка   Покемон тренировачна площатка EmptyЧет Юни 25, 2009 5:00 pm

какво получавам
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Покемон тренировачна площатка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Покемон тренировачна площатка   Покемон тренировачна площатка EmptyЧет Юни 25, 2009 5:01 pm

браво
получаваш +4 опит, сила и защита
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Покемон тренировачна площатка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Покемон тренировачна площатка   Покемон тренировачна площатка EmptyЧет Юни 25, 2009 5:01 pm

-Мис магиус, Судо-удо, бойна позицияяя!-извиках за да призова тези мои покемони.-Сега, искам да потренирам Судо-удо, а ти Мис Магиус ще ни помогнеш!Хем ще потренираш малко!Така...Мис Магиус разбий онези мишени с Магигеско листо!-извиках аз и Мис Магиус успя.-Браво, МисМагиус!Сега...Судо-удо зползвай имитация въхху мишените!-и Судо-удо имитираше атаката на МисМагиус и уцели всички мишени.-Браво, Судо-удо!Те успя!Сега използвай Борба, за да счупиш мишените!-и Судо-удо отново успя.-Браво, приятелю!Сега...МисМагиус използвай Психо вълна, за да унищужиш най-голямата мишена!-МисМагиус успя и аз я похвалих.-Браво!Сега нещо като борба между вас!Искам да видя на кой от вас Магическото листо е по-силно.Първо МисМагиус ще използва Магическо листо, а после Судо-удо ще използва имитация.Ще трябва да унищужите тези мишени, подредени една зад друга!Който елиминира повече мишшени има по-силно Магическо листо!-и двамата имаха равни попадения и аз ги похвалих.-Браво!Вие сте герои!Сега да поработим дан защитата!Така...Аз ще се опитам да ви ударя, а вие трябва да отскачате!-аз не уцелих нито един от тях нито веднъж и казах.-Бравооооо!Вие сте невероятно, страхотно, удивително силни покемони!Вие сте върха!Браво на вас!
Ние свършихме с тренировката и енергометъра на края на изхода показа невероятно викок резултат!Удивително!Той беше...
Върнете се в началото Go down
vasko971

vasko971


Брой мнения : 90
Join date : 24.06.2009
Местожителство : й

Покемон тренировачна площатка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Покемон тренировачна площатка   Покемон тренировачна площатка EmptyЧет Юни 25, 2009 5:03 pm

7+от всичко а кога ще еволюират покемоните



Само админ може да пише резултат!Както и модератор!Ти не си нито админ нито модератор!Промяна от The secret of the live!
Върнете се в началото Go down
Голс
Admin
Admin
Голс


Брой мнения : 736
Join date : 07.06.2009

Покемон тренировачна площатка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Покемон тренировачна площатка   Покемон тренировачна площатка EmptyЧет Юни 25, 2009 5:04 pm

Мис - магиус - 3 защита, 4 атака , 23 сръчност
Судо - удо - 5 защита ,4 атака ,22 сръчност
Върнете се в началото Go down
https://pokemon-bg-new.bulgarianforum.net
DeNich

DeNich


Брой мнения : 73
Join date : 25.06.2009
Age : 26
Местожителство : Варна

Покемон тренировачна площатка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Покемон тренировачна площатка   Покемон тренировачна площатка EmptyЧет Юни 25, 2009 5:48 pm

-ТЪРТУИК ПИПЛЪП ИЗЛЕЗТЕ
-ТУРТУИК ЛИСТА БРЪСНАЧ . ПИПЛЪП ИЗБЕГНИ И ПОСЛЕ БЪБЪЛ ЛЪЧ.
-ТЪРТУИК БЪРЗИНА И ПОСЛЕ ЕНЕРГИЙНА БОЛ.
-ПИПЛЪП ВНИМАВАЙ! МОЖЕШ ЛИ ДА ПРОДЪЛЖИШ? ДОБРЕ ВОДОВЪРТЕЖ.
-ТЪРТУИК ИЗБЕГНИ! МОЖЕШ ЛИ ДА ПРОДЪЛЖИШ! ДОБРЕ СЕ БИХТЕ И ДВАМАТА.
ИЗВАЖДА ПОКЕБОЛИТЕ И ПРИБИРА ТЪРТУИК И ПИПЛЪП.
Върнете се в началото Go down
Голс
Admin
Admin
Голс


Брой мнения : 736
Join date : 07.06.2009

Покемон тренировачна площатка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Покемон тренировачна площатка   Покемон тренировачна площатка EmptyЧет Юни 25, 2009 5:48 pm

3 защита
3 атака
Върнете се в началото Go down
https://pokemon-bg-new.bulgarianforum.net
Sponsored content





Покемон тренировачна площатка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Покемон тренировачна площатка   Покемон тренировачна площатка Empty

Върнете се в началото Go down
 
Покемон тренировачна площатка
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» пачерисо е страхотен
» как да получа покемон :( :(
» покемон еволуция
» как да хвана покемон
» Покемон центар

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Pokemon-bg.rpg-new  :: Покемон тренировъчна площадка-
Идете на: